| Stefanescu_Raluca_1990 a întrebat:

Ce alegeti? Malta, Tenerife sau Turcia? De ce?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bune! Eu as alege Tenerife pentru ca este un loc super, am vazut niste imagini minunate cu Tenerife care chiar m-au impresionat si acum cum este iarna si este frig afar o excursie acolo ar fi nemaipomenita. Fundita?happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
AlegTENERIFE,
http://www.divahair.ro/......_masca.jpg
Are peisaj frumos, as face o excursie acolo oricand.
Te pup!

| FuckSchool a răspuns:

Eu as alege Malta deoarece este un loc însorit şi cald.

| alltenerife a răspuns:

Buna Raluca!

Eu ti-as recomanda Tenerife, deoarece este una dintre cele mai dorite destinatii turistice din lume si pe buna dreptate.
http://www.alltenerife.ro/

Daca iti plac anotimpurile calde, trebuie sa stii ca temperaturile sunt intre 18 grade (ianuarie) si 26 grade (august), nu degeaba Tenerife este supranumita "Insula Eternei Primaveri".

Printre atractiile turistice principale se numara:
- vulcanul El Teide (al treilea vulcan activ din lume)
- Gigantii/"Zidul Iadului"
- parcul Loro
- Siam Park (detine cateva recorduri mondiale: cele mai mari valuri artificiale create de om (aproximativ 3 metri), cea mai mare statuie a unui dragon si raul artificial cu cea mai inalta cadere (aproximativ 8 metri)

Aici vei gasi mai multe detalii despre insula, excursii, atractii turisitce, sejururi, bilete de avion si raspunsuri la orice intrebari despre Tenerife

http://www.alltenerife.ro/