| khrys a întrebat:

Ce animale de companie aveti, preferati cainele sau pisica?

21 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Cainii.mai dragalasi, mai jucausi, mai fideli omului! :X

| cornel a răspuns:

Cainehappy

| คเค๓เк a răspuns:

Pisicalove struck O cheama FyFy si acum mi-a fc si 2 pui :X

| Fvn a răspuns:

Si caine si pisi, am happy dar prefer pussy laughing

| maduts a răspuns:

Caine, pisicilor le cad mult par si cainilor le cad destul dar nu asa ca pisicilortongue

| RoxiiSiAtat a răspuns:

Am un perus, dar mi-ar place un bichon maltez:XDeci.prefer cainiihee hee

| Anne_1755 a răspuns:

Cainelove struck...

| andreiyo50 a răspuns:

Eu am un catel, si prefer cainele nu pisica.

| RoooneyThePuf a răspuns:

Cainele-ciobanesc mioritic si in curand dobermanbig grin

| Bilqux a răspuns:

Eu am si caine si pisica...

nu stiu daca prefer cainele sau pisica...imi plac ambele animale si le iubesc la fel de mult...

am doua pisici si un catelusa

pe una din pisica o cheama mitza iar pe cealata mitzu

mitzu e un motanel ff dragut birmanez iar mitza e o pisica, am uitat ce rasa...

pe catelusa o cheama ivana! e ff draguta!

Răspuns utilizator avertizat
| pithicot a răspuns:

Cainele:X

| Alecsie. a răspuns:

O sa crezi ca sunt nebuna dar am 3 pisici si 3 hamsteri animalele mele preferate sunt pisicile dar mi-as dori foarte mult un catelusi imi plac toate animalele dar pisica este mult mai independenta dacat cainele dupa pisica nu trebuie sa stai asa mult ca si cainele pisica isi face nevoile la litiera special amenanjata din care ii schimb nisipul odata la 3-4 zile.

| emoboy a răspuns:

Am caine si o pisica, dar prefer cainele pentru ca sta mereu langa mine, pisica mai mult sta pe afara.

| Meluma a răspuns:

Nu am nici un animal de companie, dar prefer pisica :X

| madutza_dwdwlyna a răspuns:

Amandoua:X

Am 2 pysycilove struck

pe una o cheama " Katty "

si pe cea lalta " Beety"

Si 3 caini big grin

unu : este lup ii spun Azorel.Ma inspirat foarte mult Desenelelaughing
unu : Guta il cheama laughing Latra haios cum canta si Guta
si unu : MAX cel mai frumos caine. Tin la el mai mult de cat tin la sormea.Si baietii se jucau inainte cu el ca i-am pus zgarda cu numarul meu la gatlaughing:*

| PinkPoison a răspuns:

Am un caine si o pisica, prefer pisicabig grin

| Aliiiin a răspuns:

Un caine husky urasc pisicile pentru ca sunt alintate fundita?

| anonima_5010 a răspuns:

Eu am ca animale de companie pe catelul meu Grand si nimfa mea coco.Prefer catelul deoarece el este cel mai bun prieten al omului si este loial stapanului.

| Dokii a răspuns:

Am avut odata un caine mic, alb si blanos, foarte dragut, doar ca a murit.acum am un caine la fel de mic doar ca e femela si o cheama Petra. a facut 3 pui:unul alb cu negru(era cel mai mare), iar ceilalti negrii si putin albi. cel mijlociu era preferatul meu.intr-o zi l-am dat pe cel mare si apoi pe cel mijlociu.acum cateva zile, a murit si cel mic asa ca nu o mai avem decat pe Petra.
Nustiu, eu as spune un din fiecare.

| Gαβi a răspuns:

Pisicile, am un motan din rasa britain shorthair cream big grin