| GolopențaAdrian a întrebat:

Ce-ar fi daca pamantul s-ar opri si o parte a pamantului sa fie numa zi si in alta numa noapte

11 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Viata ar disparea inainte ca pamantul sa se opreasca de tot, dupa care ar fi ca pe Luna, poate ceva mai cald pe partea insorita.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Am muri instant daca s ar intampla asa ceva

| OldSoul a răspuns:

Jumatatea din partea cu noaptea s-ar muta in partea cu zi, iar cei bogati ar sta pe in zona dintre cele doua.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Ti-ar fi mai bine pe Marte.

| untu a răspuns:

Fereasca Dumnezeu si bat in lemn! daca se intampla ca Pamantul se opreste si timpul se opreste pe loc! Atunci are loc dezastrele si cataclismele pe intregul glob pamantesc! Totul o ia razna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am muri din prima daca s-ar opri

| GolopențaAdrian explică (pentru Iunix):

Tu esti cel de la canalul Top 5 la care is abonat?

| Iunix a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Regret să te dezamăgesc dar nu sunt eu.

Eu am alt canal de Youtube https://www.youtube.com/channel/UCUldoN0Dj_E8OygSKvmCUmA

| aCek1ng a răspuns:

Ar fi ceva laughing Am face cu totii o vizita la Sf. Petru.

| Dumitrescu_Emanuel_1974 a răspuns:

Ar fi un dezechilibru cosmic avand in vedere totul adica daca ar fi doarvzi nu am maibputea dormi totul ar fi pe dos nimic normal