| MadaMaddaa a întrebat:

Ce ar trebui sa mananc ca sa ma ingras vreo 6 kg? Eu una mananc orice si mult dar nu se pune...

3 răspunsuri:
| Chriss203 a răspuns:

Pentru chestia asta eu zic sa mananci multe banane,nuci, alune, seminte de floarea soarelui, avocado, cipsuri si biscuiti in prostie
in 10-11 zile faci peste 5k +

| Chriss203 a răspuns:

Multe chipsuri si inghetate, alune, nuci banane arahide
sucuri acidulate

| AnonimGirl15 a răspuns:

Sunt si eu la fel ca tine, nu ma pot ingrasa nici cum, dar ma stradui sa maninc mai multe paste fainoase sau ceva aluat, chiar si cartofii ajuta sa pui ceva kg. Sper ca ti-au fost de folos sfaturile mele.