| Spike189 a întrebat:

Ce as mai putea face? Ceva interesant cu care sa imi ocup timpul liber. Filme care as putea sa le vad, jocuri sa joc, programe (gen Google Earth pe care sa mai descoar ceva nou). Orice idee.pe unde sa mai merg (sunt din Bucuresti). Rutina mea zilnika este : dimineata liceu, imediat dupa merg la sala de forta, pe urma ce mai stau pe afara, si acasa. In weekend sala si pe afara, dar am inceput sa ma plictiseschee hee.

Răspuns Câştigător
| Andreyyutza a răspuns:

Cu multa placere! Si ma bucur ca iti faci temele! Ma gandeam ca dai la anul bacul pentru ca am o sora care are 17 ani, iar la anul trece in clasa a douasprezecea! Imi cer scuze pentru cele 2 presupuneri eronate(acelea ca nu iti faci temele si ca anul viitor dai bacul)! Sper sa nu te mai plictisesti! O zi buna in continuare!

7 răspunsuri:
| Annitu a răspuns:

Câti ani ai?:-b

| annie_9752 a răspuns:

Ai 17 ani, zici...pai,nu am vazut in rutina ta:"invat"sau "imi fac temele"! Poate nu iti place sa auzi asta, dar, daca nu ma insel la anul dai bacul.Ar trebui sa te gandesti ce vrei sa faci in viata, ce facultate ai vrea sa urmezi si sa te apuci de invatat pe latura pe care ti-ai ales-o.Inteleg ca mergi la sala de forta; ti-ar placea sa fii coach la o astfel de sala sau instructor sportiv? Daca da, mergi pe asta! Nu iti plac plimbarile prin parc? Sa stii ca uneori pot fi foarte relaxante.Si am o mare rugaminte! Cat timp poti sa iesi din casa esti fericit si profita de asta! Eu nu am mai iesit de mai bine de 2 saptamani(am varicela si inca nu mi-a trecut)si crede-ma ca imi este foarte dor! Profita de asta! E un adevarat privilegiu! Sper ca ti-am fost de ajutor si aminteste-ti ca sunt atatea lucruri de facut incat nu ai timp sa te plictisesti."Plictiseala"e un termen total opus cu "viata"! Daca traiesti, imposibil sa te plictisesti!

O zi buna! Si fara plictiseala!happyhappy

| Fiction a răspuns:

Uita-te la filmul Piratii din Caraibe, Invata:eu sunt in clasa a cincea si sunt DESTUL de desteapta:nu vreau sa ma laudhappy

| Spike189 explică:

Am 17 ani

| Spike189 explică:

Da. mersi de raspuns, dar am ajuns de la un lucru la altu. Am omis sa spun ca imi fac temele si ca invat si acum s-a ajuns la altcevatongue. Eu am intrebat cu totul altcevabig grin. Si nu, nu dau la anul bac-ul, la anul o sa fiu a 11. a. Ms oricumtongue

| cip a răspuns:

Pune mana si invata pentru scoala happy citeste o carte, fa-ti o prietena

| Andreyyutza a răspuns:

Eu te-as sfatui sa cauti sa descarci sa vezi titanic partea a doua, iesi cu colegii in oras sau mai simplu descarca programe de editat poze.