| ely_1871 a întrebat:

Ce as putea face in timpul liber?sadsadsadnu stiu cum sal mai ocupsadsadsadsad

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Invata o limba straina sau un limbaj de programare.

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Invata o limba straina sau un limbaj de programare.

mira
| mira a răspuns:

Fii fericita ca ai timp liber.In curand nu-l vei mai avea. Te va coplesi viata.Totusi daca ai terminat de citit ce era mai important, cultiva-ti un hobby:acvaristica, ingrijirea florilor, confectionare de jucarii, de bijuterii.Profita de ocazie si inscrie-te la un curs care sa-ti dea o calificare in plus. Tine un jurnal, scrie retete culinare.Cum se face totusi ca ai timp liber? Numai un om fara imaginatie se plictiseste. Mira

| LuS[z] a răspuns:

Poti sa asculti muzica sa te plimbi pe jos sau cu bicicleta sa mergi la film sa te apuci de un sport sa citesti sa incepi sa confectionezi diverse lucruri...etc! poti face foarte multe.important e sa iti placa ceea ce faci.

| emilica95 a răspuns:

Iesi in parc si fa poze. eu asta fac big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, studiaza problema cu penetratul de care erai interesata mai devreme...trebuie sa existe informatii profesioniste pe undeva...cauta-le asa iti vei ocupa timpul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai pe messhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mas duce cu prietenii in padure se chefuim asa cum stim noi!