| AmazingONEx a întrebat:

Ce as putea face vara asta?
Nu stiu, ex de activitati, jocuri video... vreau sa vad ce parere aveti

3 răspunsuri:
| JUNNKiE47 a răspuns:

Este vară, există o multitudine de activități posibile. Lasă jocurile video și ieși pe afară, nu cred că ai o viață socială tocmai dezvoltată, așa că îți recomand să ți-o dezvolți. Te poți apuca de un sport, mergi la un un ștrand/piscină, ieși în cluburi, socializează, ieși cu prietenii, poți face orice!

| Legendarydk a răspuns:

Poate un job part-time happy

| NuStiiCumMaCheama a răspuns:

Hai frate sa iesim pe-afara. Si eu sunt singur, la sat, nu am niciun copil de varsta mea aici. Dar totusi, profit de orice ocazie de a iesi in oras, la pescuit cu un prieten care vine in vizita la bunicii sai si toate cele. Recent m-am apucat de tras cu arcul. Nu mai stati in casa daca aveti cu cine sta afara. De as sta la oras as fi zi de zi pe-afara la o narghilea, o bere, ceva.