| ellyd a întrebat:

Ce as putea scrie intr-un jurnal? Am mare nevoie de idei! funda!

Răspuns Câştigător
| Bleed a răspuns:

Poti scrie orice intr-un jurnal. Secrete, sentimentele tale fata de cineva, detalii despre prietenii / dusmanii tai, evenimentele tale preferate, poti scrie chiar ce faci in fiecare zi. Insa, daca scrii secrete importante, ai grija sa ascunzi jurnalul intr-un loc sigur. Nu cred c-ai vrea ca cineva sa afle cele mai intime (sau intunecate) secrete ale tale.
Bafta si Sarbatori fericite!

8 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Orice evenimente din viata ta.

| sutinoo a răspuns:

Vise, experiente, fantezi, raspunsuri la intrebari care te-au framantat, realizari, povestiri si intamplari din viata ta. Evita secretele, pot ajunge in mana persoanelor care n-ai vrea sa afle de ele tongue

| YumiSukinanda a răspuns:

Secrete laughing

| Caty2000 a răspuns:

Tot ce gandesti despre altii sau cum crezi ca altii gandesc despre tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jurnalul este in special pentru ati exprima gandurile, dar poti scrie ceea ce ai facut pe parcursul unei zile sau a unei saptamani sau ce vrei, doar jurnalul e ceva personal si poti sa scrii in el tot ceea ce iti trece prin cap. Pasiuni, vise, dorinte, observatii, meditatii, ganduri, titluri de carti citite, impresii etc.

Răspuns utilizator avertizat
| Melissa-Aylin_Dumitrascu_1992 a răspuns:

Intr'un jurnal ai putea scrie sentimentele tale, secretele sau ce ai facut in ziua respectiva. Poti sa scrii si date importante ( zile de nastere etc. )

| obeloiu3stefania2adr a răspuns:

Intr-un jurnal poti scrie:secrete, evenimente, visuri frumoase, cosmaruri, ce s-a intamplat intr-o anumita zi care ti-a placut si ce nu ti-a placut in acea zi. Daca vrei sa scrii toate xemplele care ti le-am dat ai grija sa ascunzi jurnalul intr-un loc sigur!