| eu_4161 a întrebat:

Ce ati alege dintre CALD si FRIG...si dintre IARNA, VARA, PRIMAVARA sau TOAMNA...:oare ar fi alegerea corecta:FRIG si VARA... mie imi plac toate anotimpurile;;;; ce sa fac?

Răspuns Câştigător
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Eu as alege frig (ca poti sa te imbraci mai gros si e ok)... Si... iarna... in principal... Cu toate ca vara imi da mai mula libertate de miscare... Frig si vara... ar fi o alegere interesanta... doar ca nu se prea "pupa"... Nu-ti face griji... Mai sunt persoane la care le plac toate anotimpurile... Si... fiecare anotimp are ceva special...

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Orice ai face, tot vara cald si iarna frig va fi la noi.
Pe emisfera sudica este invers fata de noi.

| amstaff a răspuns:

Aleg cald chiar daca eu ma spal in apa aproape rece..altfel nu pothee heeparca ard