| alexutzapl a întrebat:

Ce ati face daca ar veni un baiat frumos nou in carier si v-ar placea de el dar el ar avea prietena?

7 răspunsuri:
| AcI a răspuns:

Scz nu-s gay...
Dar in general eu cred ca fetele sar baga in seama cu el sau o bate pe prietena lui pana ce se desparte de ala tongue

Răspuns utilizator avertizat
| lory_6298 a răspuns:

Ias spune lui ce simt si el poate simte acelasi lucru pentru mine. nici o data nu vei sti daca nu incerci.

| Anda_5897 a răspuns:

Eu l-as lasa in pace. dar daca s-ar desparti de prietena sa, as incerca sa flirtez cu el.big grin

| helloღkitty a răspuns:

I-as explica ca daca are doua prietene trebuie sa renunte la una.

| ♥.Sagemix a răspuns:

Daca as fii la varsta care cred eu ca esti tu. l`as lasa in pace si m`as juca cu papusile Barbie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic. Are prietena, nu ma bag. M-as imprietenii cu ei, cu amandoi, doar pentru ca is noi in zona dar nu as incerca sa i`l "suflu". Nu s-au terminat baietii.

Sa fi iubita`!:*:*:*