| Sclipiciii a întrebat:

Ce ati primit de la Mosu'?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fericire si pace. Schimbare si incredere. Dorinta si forta de a duce la bun sfarsit cele cateva probleme ce'mi colinda existenta. Speranta si iubire. Mi'a oferit miracolul vietii si al nasterii. Merci Père Noel!

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Până diseară ajunge și la mine.
Crăciun fericit!
Pa, pa.

| EvilThoughts a răspuns:

Eu am primit un cablu de date(imi trebuia neaparat), dulciuri si un roman: Tatuajul negru:*
Tu?

| SilvSilvana a răspuns:

-o geanta
-un trening(si alte haine etc)
-o placa de par
-dulciuri
tu?

| Sclipiciii explică:

Mie un telefon cu touch scream, dulciuri si pijamale laughing.Cam sarac anul acesta.

| aLiaLi a răspuns:

Un mare nimic

| SenioritaTeePupaceşte a răspuns:

Cosmetice,placa,iPhone(roz),MP4,o chitara si 10 lei.A fost foarte generos Mosul.

| 7DaysCuPortocale a răspuns (pentru SenioritaTeePupaceşte):

Ce minciuni straight face. Ţi-ai dori tu placă de păr, iPhone, chitară şi MP4. Dacă tot le ai, arată-mi-le şi mie rolling eyes

| bogdanbad2 a răspuns:

Mie mosu mia adus un playstation 3 cu jocul gta 4 si un ipad 2

| d4nTz a răspuns:

5 milioane si haine:X:X:Xlove struck