| Pustii a întrebat:

Ce ati primit\daruit de 1martie? dar ce dati de 8 martie?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nimic, si nici n-am dat pentru ca in strainatate la mine nu se sarbatoreste martisorul.

| bfvhjcv a răspuns:

Pai de 1 martie am primit si daruit martisoare:Xlove struck, iar la profesori am dat flori
de 8 martie nu stiu daca o sa primesc cevalaughing, dar ma rogoh go on
o sa le iau la profesori niste seturi formate din gel de dus si lotiune de corp, iar doamnei diriginte un set din parfum si lotiune de corp
la multi ani de 8 martie! stiu ca nu e timpul dar mai e un pic
XoXo>big grin

| danahh a răspuns:

De 1 martie am primit si am dariut martisoare de 8 martie nu stiu ce o sa primesc happy