| ingerashpierduth a întrebat:

Ce avantaje as avea daca mi-as face cont pe youtube?

8 răspunsuri:
| CosteaVlad a răspuns:

Ai acces la vizionarea mult mai multor clipuri. Sunt o mare parte care au acces restricţionat pentru cei care nu sunt logaţi. Acesta ar fi după mine singurul avantaj.

| Petronela a răspuns:

Ai channel-ul tau personal, poti da comentarii, poti vedea filme, poti vizualiza orice, poti avea prieteni, rating etc.

| amaadina a răspuns:

Poti vota, poti da commenturi, poti sa uploadezi big grin
Ai channel'ul tau personalwinking

| Boniboon a răspuns:

Ai putea pune si tu filmuletze, clipuri, ai putea lasa comentarii, etc.

| xIoana a răspuns:

Pai poti sa dai comenturi si sa vezi anumite filmulete sau sa vezi filme peste 18 ani

| alysk84ever14_6997 a răspuns:

Pai poti da comentarii (spui si tu ce crezi)...doar ca cele mai multe sunt in englezabig grin

si ai si pagina ta principala. dar nu ma prea pricep.eu da commuri si gata:X cam atat se pote face

| Dehak a răspuns:

Rating, Favorite, Prieteni, Upload video, Comment.

| SarcasticEnchanter a răspuns:

Poti vizualiza filmulete pe care nelogat nu le poti vizualiza si presupun ca poti sa uploadezi filmuletele tale thinking