| Adda24 a întrebat:

Ce aveti de gand sa faceti in vacanta de iarna? Unde mergeti?

5 răspunsuri:
| Chris a răspuns:

De Craciun voi fi cu prietenii apropiati, iar de Revelion la o cabana dintr-o statiune montana de prin imprejurimi. In restul vacantei, o sa ma relaxez pe acasa cu filme si carti de cea mai buna calitate.

| WeeD a răspuns:

Nu cred ca ar interesa pe nimeni!

| rokssy a răspuns:

Aa, de sarbatori stau acasa sau ma duc intr-o excursie, dar in mare parte acasa. pai ce sa fac? voi sta pe net, zapada, prieteni, am ce face... dar mai sunt cateva zilehappyu?

| Adda24 explică (pentru rokssy):

Eu voi sta in mare parte acasa, dar voi mai merge pe la bunicii mei care sunt la Sinaia si e minunat acolo iarna si voi mai merge intr-o excursie.

| rokssy a răspuns:

Suuper la Sinaia. distractie placuta