| anonima4all a întrebat:

Ce aveti de gand sa faceti in vacanta de vara?

Răspuns Câştigător
| andreea_8479 a răspuns:

Multe alaturi de prietenii mei.pentru inceput voi lucra impreuna cu alexa:angryo prietena ff buna)pentru niste proiecte sh dupa 1 luna sh cv o sa plecam la mare sh vom face multe lucruri interesante impreuna:Xdaca sunt alaturi de ei vacanta va fi altfel:X

6 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Am planuit sa merg cat se poate de des la mare cu prietenele mele, sa ma duc o luna la matusa mea in Spania si sa ies prin oras cu prietenele.happyO sa fie o vara excelenta!happy

auran
| auran a răspuns:

Mergem la mare si putin la munte cu cei mici

| alexa a răspuns:

Da andreea a rasp deja la aceasta intr si pentru me
voi munci o luna cu ea...deja incepem si suntem foarte inkntate... apoi voi merge la mare, intr. o tabara si sper sa ajung cu ei in grecia:X:X:X
sper ca va fi o vaknta reusita k la anul ma asteapta baculcrying

| Crisu_8081 a răspuns:

O parte din vara voi lucra ca sa strang bani sa ma duc la mare...si probabil ca ma duc in Croatia cu niste prieteni.

| Irina a răspuns:

Sa stau mai mult pe langa mama ca sa invat sa gateschappy

| dida a răspuns:

Dupa ce termin anul scolar o sa plec la Zalau(orasul meu natal), vor fi cateva nunti si o sa fiu destul de ocupata cu astea, tabara la munte :Xhappy si o sa vizitez o multime de locuri :X:X de abia astept :*