| Cristina788 a întrebat:

Ce browser de cautare imi recomandati? in afara de www.google.com si www.yahoo.com,ca tot caut ceva si nu gasesc nici pe google dar nici pe yahoo, ma ajutati?

6 răspunsuri:
| florin752010 a răspuns:

Se cheama Motor de cautare, nu Browser de cautare, iar cel mai bun este Yahoo, apoi Google, dar Google este mult mai popular datorita publicitatii(idem Firefox si Chrome). Ce anume cauti? Raspunsul lui Popelinio... tu cauti cu Safari omule?

| smileyface a răspuns:

Google este cel mai bun, doar ca nu toata lumea stie sa il foloseasca. Citeste articolul urmator ca sa inveti cum sa cauti eficient: http://www.scientia.ro/......ricks.html
Sper sa iti fie de folos:)

| Altu a răspuns:

Google are cel mai performant sistem de cautare, incearca sa schimbi cuvintele cheie sau sa folosesti ghilimelele.

| popelinio a răspuns:

Safari mi se pare bun