| Cristina788 a întrebat:

Ce cadou as pute sa-mi iau cu banii care i-am strans de la ziua mea?

6 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Pai gandeste-te la ce-ti doresti tu multhee hee...si iti gasesti ce sa-ti iei tongue

| Alexa_3478 a răspuns:

Depinde cati bani ai si de ce ai nevoie!
Iti poti lua:imbracaminte (sandale, rochite, pantaloni scurti/ 3 sferturi, tricouri, gentute etc), articole sportive (bicicleta, role, scheibord, etc.), accesorii (inele, dratari, lantisoare din argint, clamute, bentite, etc.)
Sper ca ti.am dat idei!
Si apropo: La multi ani! >:d<
Funda?:*

| BlueEyes a răspuns:

Buna! Tu stii cel mai bine de ce ai nevoie si ce ti-ar placea sa ai.Depinde si cati bani ai strans.Eu daca as fi in locul tau, sincer, mi-as cumpara numai haine love struck. Poti sa iti iei un laptop, un i-pod, un telefon frumos...Vezi si tu, sigur e ceva care iti place, dar investeste banii aia in ceva folositor, nu ii da pe prostii.Succes in tot ceea ce faci!
Si, daca a fost ziua ta, atunci "La multi ani!" happy

| Teo_6515 a răspuns:

Si ce suma e, mai exact?

| adryanb27 a răspuns:

Nu stiu, daca ai atatia bani, dar ai putea sa t oferi voluntara la 1 centru d cercetari pentru o schimbare d crbl!

| Saya_1767 a răspuns:

Depinde cati bani ai...
Ce zici de un parfum, bijuterii, oja, haine, pantofi, mp3, accesorii de par sau poti sa iti faci o programare la un salon de infrumusetare sa iti faci manichiurahappy
LA multi ani:*