| Parkmin a întrebat:

Ce cadou,ce suma de bani se da la o nunta daca nu ai o relatie foarte apropiata cu mirii, cu o nunta modesta?

5 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Cu 200-300 lei cred că vor considera că i-ai luat în râs. Dacă ai posibilitatea oferă-le 500 lei.
Distracţie plăcută!

| stlucian a răspuns:

Fara a face "misto" o lingura de lemn pentru ai tine legati si sa-si facaca singuri ceeace le trebuie in viata.

CASA DE PIATRA!

| stlucian a răspuns (pentru stlucian):

APOI UN vas plin cu apa si in el un bolovan MARE care sa-l rasturnati in fata mirilor inainte de a intra la petrecere!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

200-300 lei iar cadouri:seturi de cafea, vase dar sa fie ceva foarte finut, ales cu grija, etc...

| al3xtheb3st a răspuns:

200-300 de lei sau 50 euro pentru cei apropiati stiu ca se dadea 200 de euro