| Julia_Lungu_1997 a întrebat:

Ce cadou pot eu sai daruiesc prietenei mele cele mai bune? Poate ceva handmade, dar sa fie folositor. happy

Răspuns Câştigător
| PaunEver a răspuns:

Dupa parerea mea, nu ar trbuii sa ii faci ceva handmade. Adica, cui i-ar placea sa primeasca o hartie pictata?! Dar daca totusi ai dorii sa ii faci ceva de acest gen, poti incerca orice fel de bratari (pe youtube) sau bratara prieteniei, sau o inima facuta din lut. Sau in caz contrar, i-ai putea daruii o bluza/pantaloni/cercei/ poti sa ii iei ceva de la Bam Boo( era odata o inima maricica cu model pe ea parfumata, foarte draguta!) Sper ca te-am ajutat! Fundita? happy

5 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Ii poti darui un parfum bun sau o rochita mai ales ca a venit primavara.

| pufuletziii a răspuns:

Bratarile prieteniei din ata.happy Asta ar fi cel mai potrivit, si totodata o amintire frumoasa.

| raresbarbier a răspuns:

O ciocolata

| PaunEver a răspuns:

Multumesc de fundita :*. Sper ca te mai pot ajuta si alta data!

| alexander999 a răspuns:

Daca are un animal de companie poti sa ii iei as ceva: http://falit.net/camera-animale-de-companie/