| cristinicamititica a întrebat:

Ce cadou sa ii iau mamei( e foarte pretentioasa)? nu ii plac parfumurile, poarta rar bijuterii si nu pot sa ii dau numai un buchet de flori. FUNDAAAA!

Răspuns Câştigător
| danadana28 a răspuns:

Ce zici de o floare in ghiveci, ca sa rezite mai mult timp si sa va bucurati impreuna cand va inflori (gen orhidee, e cam 30 lei si e plina de flori tot anul)? Sau ceva personalizat cu voi doi/familia (o pernuta decorativa, o cana de ceai/cafea). In magazinele gen King Art gasesti cani cu mesaje gen: Pentru cea mai buna mama etc. Sa ne spui ce i-ai cumparat si daca i-a placut.

| cristinicamititica explică (pentru danadana28):

Ooooo... ce idee buna cu obiectele personalizate! multumesc. cred ca am sa ii iau ori o cana cu '' cea mai buna mama'' ori... mai vad.

10 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

O iconiţă din argint! E de efect şi nu costă foarte mult. La mulţi ani şi din partea mea!

| darrio2007 a răspuns:

O cutie cu bomboane fine.

| Iulian03 a răspuns:

Bomboane,Ciocolata si un buchet de floribig grinLa multi ani mamei tele!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Un buchet mare de flori nu da gres niciodata. Poti alege ce flori ii plac mamei tale, sau poti face un buchet asortat din mai multe flori, mai vesel si mai colorat. Cei de la florarie iti vor da mai multe sfaturi si idei.Si bineinteles ca pe langa acest buchet ii mai poti lua o felicitare frumoasa, o cutie de bomboane, o brosa frumoasa.
Te pup!

| caterinasmile a răspuns:

Pentru ca e toamna ai putea sa'i iei o umbrela mai eleganta mai pentru doamne( eu si mama ne'am luat umbrele la un bret bun, frumoase si rezistente de la Leonardo). O carte poate ar putea sa'i placa ori un tablou poate un portret. Sunt vaze extrem de frumoase, finute si unele sunt la un pret foarte accesibil.Ai putea sa'i iei o iconita suflata sau din argint, sunt finute si cele micute nu sunt neaparat scumpe.Nu stiu poate o esarfa i-ar placea sau la mine in oras sunt reduceri la saloanele de infrusetare (poate iar place un masaj). Succes:XX

| RUDOFL4X4 a răspuns:

Un buchet de flori o ciocolata si sa zicem un lantisor de aure

| MrKez a răspuns:

Poi ceva tipic cred, haine, papuci. Si flori bineinteles.

| Amani a răspuns:

O pereche de pantofi frumosi cu toc happy