| KidutzzZuu a întrebat:

Ce cadou vreti sa primiti de la partenerul vostru? >:kiss

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Un simplu ''te iubesc'' imi e suficent love strucklove struck

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

In primul rand as vrea ca acest cadou sa fie o relatie perfecta. Mi-ar place sa primesc ceva ce imi va aduce mereu aminte de aceasta relatie, ceva ce simbolizeaza iubirea dintre noi.

| JeSa a răspuns:

Incontinuare - fidelitate...

| carminaburana43 a răspuns:

Ma bucur nespus ca toata lumea considera ca faptul de a iubi si de a fii iubit inseamna cel mai frumos si mai pretios lucru de pe Pamint.Am 47 de ani si pot spune ca nici eu nu doresc altceva mai mult si mai frumos de pe Pamint decit sa iubesc si sa fiu iubita cit oi trai.

| claudya a răspuns:

Iubirea lui şi altceva nimic... e cel mai de preţ cadou

| pysyuctzza a răspuns:

Imi doresc sa imi spuna "Iubito stai linistita am incredere in tine, te iubesc cu toata inima!"

| turist a răspuns:

Dragoste, rabdare, respect! Cred ca suficient! Incerc sa-i ofer si eu acelasi lucru...si astfel sa putem trai fericiti impreuna si sa ne bucuram unul de altul!
Sarbatori fericite!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubire, liniste si pace! am vrut acum cativa ani si o fetita, dar nu a fost sa fie, acum imi doresc doar atat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ma iubeasca neconditionat, sa ma alinte si sa fie mereu cu mine cand am probleme sau cand am o bucurie.Sa asiste la toate momentele frumoase din viata mea.; x
Cand iubesti nu ai nevoie de cadouri.Ai nev doar de el/ea.; x
dar tu? ce iti doresti?love struck

| divine a răspuns:

O jucarie moale...mereu mi-au placut jucariile moi...:*