| TiaFCRB a întrebat:

Ce carți Fantasy îmi recomandați? happy

Răspuns Câştigător
| Anonim340 a răspuns:

IOI, câte am laughing Harry Potter, Hobbitul, Stăpânul Inelelor, Piramida Roșie (Cronicile Familiei Kane), vânătorii de fantome pe urme de gheata (este si vânătorii de fantome pe ceva de foc, am uitat titlul), Tunele ( mai multe volume, cred ca 2- Rodorick Gordon si Brian Williams).
Sunt foarte faine toate! Le-am citit si chiar sunt frumoase. Si me imi place acest gen, deci stiu ce cărți sa iti zic happy bafta happy si dacă vrei, scrie mesaj pe privat, poate vorbim happy

2 răspunsuri:
| FrateleAndrei a răspuns:

Percy jackson si olimpienii.Am citit vol 1 2 si 3.

| DarkRevenge a răspuns:

Piramida rosie(cronicile familiei Kane), Luminile Nordului, Percy Jackson si olimpienii(1, 2,3)