| Sorana_Sory_1996 a întrebat:

Ce carti horror sau mai contemporane gen cele care au un film in spate exemplu The Shinning imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| johnnny123 a răspuns:

De fapt filmul are o carte in spate, nu invers.
Daca ti-a placut Shining, poti sa citesti mai multe de la Stephen King, ai de unde alege: "Salem's Lot", "Carrie", "Misery", "Christine", "It"

Spor la citit

2 răspunsuri:
| lexybelle a răspuns:

Interviu cu un vapmir.

| IvyVonDark a răspuns:

Ştiu care nu au un film în spate. thinking Frenezia (e superrrr laughing),. dacă aş rămâne. (Gayle Forman) şi restul mai sunt cu vampiri la care le-am uitat titlul.laughing sper că te-am ajutat măcar puţin puppy dog eyes