| Anonymus3000 a întrebat:

Ce carti imi recomandati de pe http://www.playingcards.ro/carti-de-joc.html in afara de cele de 25 lei + vreau sa arata calumea sa fie rezistente sa fie bune pentru trucuri etc repede primul venit are funda

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Herp a răspuns:

Salut.
Eu fac trucuri de 2 ani de zile si am comandat cam toate modelele de pe site. Bune la trucuri si rezistente sunt Phoenix de 15 lei. Sunt mai groase decat Bicycle si le ofera o durata mai mare plus ca are un design minunat. Succes!happy

| mariamar1997 a răspuns:

Bicycle tatto 35 lei
bicycle karnival ryujin 34 lei
eu astea as zice pentru ca sunt un pic mai scumpe dar sunt mai bune daca nu iti place cele cu 35 de lei care ti le-am zis poti sa iti alegi alt set cu 35 de lei
acum de tine depinde cat vrei sa dai fundabatting eyelashes?

| arman996 a răspuns:

Bicycle alchemist X sunt bune pentru trucuri sau bicycle karnival