| lola_9808 a întrebat:

Ce carti mai cititi? daca mai cititi...

Răspuns Câştigător
| shadovv a răspuns:

Momentan citesc intrebarea tawinking

10 răspunsuri:
| viatadecacatt a răspuns:

Am citit si eu Twilight.In rest, in ultima vreme nu am mai citit decat revistelaughing

| babygyrl a răspuns:

Acm citesc:jane eyer, e super cartea. Uh ce citesti, daca citesti?

| Minty a răspuns:

Chiar acum citesc Frankenstein de Mary Shelley!

| claudyx a răspuns:

Io citesc numa cand pa pune profa (fireste pe nota)

| Rukhsandra a răspuns:

Nuprea am mai citit in ultima vremehee hee. sa-mi fie rusine laughing

| vintageheart a răspuns:

Momentan citesc Pasteluri de V. Alecsandri

| toffy a răspuns:

Momentan citesc Quo Vadis de henryk sienkiewicz
e super cartea o ador smug love struck

| FemeiaPaiangan a răspuns:

Nu mai citim.(Cel putin eu.)laughing

| grigorutz a răspuns:

Majoritatea carti de dragoste:Mihail Drumes-scrisoare de dragoste si invitatie la vals Thomas Hardy -idila pe un turn Stendhal-Rosu si negru thinking mie astea mi-au placut cel mai multwinking

| mada_4633 a răspuns:

Dramele ma pasioneaza povestile de iubire...de exemplu Invitatie la Vals, Scrisoare de dragoste, Elevul Dima dintr-a 7-a toate 3 de Mihail Drumes sau de autori straini jurnalul unei iubiri de nicholas Sparcks! Sper sa-ti placa!