| Carmen a întrebat:

Ce concurent v-a placut cel mai mult din seara asta la Romanii au talent?

Răspuns Câştigător
| KatVonB a răspuns:

Robo:X.Nici nu m-am gandit ca nu o sa intresad. Pacat, baiatul asta chiar merita sad:X.

11 răspunsuri:
| SalutTpu a răspuns:

Rebeca big grin

| cristi13 a răspuns:

Mie mi-a placut de Rebeca si de pustiul acela care facea bitbox(scuze nu-i mai stiu numlele).A, si mai era Dracula, mare nebun si ala dar face atmosfera.

| cipri08 a răspuns:

Rebeca. Ce zambet avea si in ce fel canta :X.

| Lavy a răspuns:

Eu cu rebeca pentru ca o cunosc si nu credeam ca ajunge asa departe. bravoooo...happy

| claudiea79 a răspuns:

Rebeca are o voce de soprana.mi-a placut si fata care facea gimnastica pacat ca nu au ales-o.si alma mi-a placut.si baiatu blond cu mingea.

| AndraSt a răspuns:

Pfffff
mie mi-a placut de Rebeca pentru ca are o voce angelica si ca nu toticopii de varsta ei canta asa ceva.

| UrsuletulCioco a răspuns:

RebecahappyPentru ca fetita aceea are o voce uimitoare! Cand va fi mare cred ca o sa aiba o cariera foarte marehappy

| Sabiii a răspuns:

Cosmin Agachesmugsmug

| Alyinna a răspuns:

Sincera sa fiu, mi-a placut de Rebeca pentru ca nu toti copii de varsta ei pot sa faca ce face ea, ganditi'va are decat 7 anisori si are o voce minunata si punctul ei forte mai este si frumusetea, are un chip angelic love struck

| alina_2359 a răspuns:

Mia placut rebeca

| SHABY a răspuns:

Copila aia micutza...viitoare soprana.