| Mynu a întrebat:

Ce crampoane preferati? De ce?

Răspuns Câştigător
| danutzul a răspuns:

Crampoane de fotbal nu?laughing pai le prefer pe cele din plastic tare. deoarece daca sunt din metal. si restul ghetei de fotbal e de proasta calitate cand alergi foarte mult o sa se resimta... fierul o sa il simti in talpihappy pe cand astea de plastic mai tare sunt excelente:X no problem happy

2 răspunsuri:
| danutzul a răspuns:

Pai zi ma asa! daca eu intreb ce pungi preferati? (si ma refer la marca lorrolling on the floor u ce zici?) ca alea de plastic nu >?; P

| Mynu explică:

@danutzul
Ma refer nike, adidas...