| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti ca s-ar intampla in lumea asta daca ar disparea femeile? dar daca ar disparea barbatii?happy

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

S-ar dezechilibra social, moral si chiar economiclaughing lumea.(in multe cazuri femeile sunt mai chivernisitebig grin). Fiecare isi are rolul lui, si relatiile isi au echilibru prin existenta ambelor sexe.

24 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Nimic...va crea cineva un echilibru...

Janina
| Janina a răspuns:

Fara barbati ar fi cum ar fi, dar fara femei sigur barbatii nu ar putea rezista: foame, curatenie, haine calcate, curate etc happy
deci lipsa femeilor pune in pericol existenta barbatilor tongue

| andreutz a răspuns:

Simplu...nu cred ca ar disparea rasa umana...sunt sigur ca in acele momente de criza, atat barbatii sau femeile, depinde care mai traiesc, isi vor gasi alti parteneri pentru a asigura perpetuare speciei umane laughing barbatul o capra, o oaie pe ici pe colo...si asa unii dintre noi au experienta de pe acum. iar femeile, si-ar gasi alti "armasari" care sa le calareasca rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor trist, dar adevarat...

Bula
| Bula a răspuns:

Dupa cca 100 ani ar dispare specia umana daca ar disparea femeile...
Daca ar disparea barbatii, s-ar putea sa se gaseasca vreo femeie mai desteapta si ar pastra spermatoizi congelati, cu care s-ar putea relua natalitatea omenirii.

cami
| cami a răspuns:

Nimic...pentru barbati ar fi o leaca mai bine[eeeh acum sa nu mai punea la socoteala dorintele fizice] toata ziulica sticlutza de bere, gsp tv fara sa-mi bai bate nimeni la cap.pentru femei toata ziulica shopping.shopping...cu prietena la o barfulita thinking s`ar cam duce de rapa...ar fi ff plictisitoare.asa ca barbatii au nevoie de femei. dar si ele de ei happy

assiris
| assiris a răspuns:

Indiferent ce sex ar dispare, s-ar termina prin disparitia omului. Daca ar dispare femeile, ar fi mai multa liniste, doar bere sa fie si fotbal. Daca ar dispare barbatii, ar fi un scandal monstru, numai tipete de ura, de teama, si in cele din urma ar cadea in blazare totala, pana la ultima suflare.

| DenissaDeea a răspuns:

Nu ar mai exista omenirea/sar distruge planeta/intr-un cuvant ar fi un adevarat haos.

| LuS[z] a răspuns:

Ar fi ciudat.trebuie sa reconoastem ca atat ei cat si noi suntem "un rau necesar".laughing

| selef a răspuns:

Nu ai mai fi aparut tu sa pui acesta intrebare.

| gabrielutzu a răspuns:

Iti raspund tot printr-o intrebare...
Ce s-ar intampla daca intr-o clipa toate femeile din lume ar ramane sterile si nu ar mai putea face copii?

| gabrielutzu a răspuns:

Si nici tu ca sa-mi dai raspunsul asta.

| cristi a răspuns:

Toata natura a fost creata pe baza existentei a 2 sexe opuse care se completeaza unul pe celalalt, cu atat mai mult in cazul omului care este "piesa de rezistenta" a creatiei lui Dumnezeu. disparitia barbatilor sau a femeilor ar duce clar la un dezechilibru pe toate planurile in omenire.

| Alexandrinaa a răspuns:

Fericire pentru lesbiene, fericire pentru homosexuali, dar si aia cu limita, respectiv ar disparea specia umana. Ar fi tragedie, te asigur.

| sergiu2525 a răspuns:

NU AR MAI EXISTA OMENIRE PT CA UNUL FARA ALTUL NU POT TRAI!

| mariusres a răspuns:

Daca ar disparea femeile ar fi raiul homosexualilor, iar daca ar disparea baietii ar fi raiul lesbienelor laughing

| Paula a răspuns:

Dezastru mondial :-ss, lasa'i doamne pe baieti sa fie not worthy

| pisika a răspuns:

Eu as innebuni.sad

| claudiarebecca a răspuns:

Ar face toata lumea laba laughing si ar fi ultimii oameni de pe pamant

| mioara a răspuns:

Ar veni sfarsitul lumii

| pppaaauuulllaaa a răspuns:

Ar fi peste tot homosexuali sau lezbience

doamne fereste sa dispara baieticrying(

| miriam a răspuns:

Ceea ce deja se si intampla ar exista relatii intre persoane de acelasi sex.

| jamesbond a răspuns:

Ai putea vorbii fara sa te faci de ***

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Noi nu putem trai fara barbati si nici ei fara noi, femeile happy
Stii cum se spune: Rau cu rau dar mai rau fara happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ar disparea femeilea ar disparea si barbatii iar daca ar disparea barbatii, femeile ar fi mult mai fericitelaughing