| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Ce credeti căștile si scuturilor jandarmilor scutieri de la BSIJR pot fi sparte in vreun fel? Sau nu merg sparte deloc orice ar face un protestatar?

4 răspunsuri:
| Michelleolivia032 a răspuns:

Chiar dacă sunt construite dintr-un material destul de dur acestea se pot sparge... Dar de ce întrebi asta?
Ești protestatar sau lucrător în cadrul IJJ sau viitor aspirant la o funcție în Jandarmerie?

| Ciocinta_Alexandru_1976 explică (pentru Michelleolivia032):

Posibil viitor la IJJ

| Michelleolivia032 a răspuns (pentru Ciocinta_Alexandru_1976):

Bine, atunci... Succes la concursul de admitere!

| Michelleolivia032 a răspuns:

Tatăl meu este fost ofițer la Jandarmerie, acum fiind în pensie lucreaza ca mecanic auto, o afacere pe care a deschiso după ce a închiriat un spațiu (fost depozit) din oraș...
Dar în sesiunile de admitere face și pregătire sportiva pentru actualii candidați pentru unul din locurile în școlile MAI, dar majoritatea celor prezenți la pregătirea sa sunt cei care vor sa dea la politie, dar nu difera mult de ce îi la Jandarmerie...