| ThePlayer a întrebat:

Ce credeti despre cartea "Elevul Dima dintra saptea"?

6 răspunsuri:
| LotteCharlotte a răspuns:

Trebuie sa o citesti! E superba. si trista.

| ThePlayer explică (pentru LotteCharlotte):

Stiu, am citit-o de 3 ori, nu ma mai satur, dar finalul nu mai reusesc sa-l citesc e prea demoralizator...firai el sa fie de tatal lu' Dima, ce a trebuit sa il minta?

| LotteCharlotte a răspuns (pentru ThePlayer):

. nici eu nu pot accepta finalul, adica e clar ca inca se iubesc si nu vor fii la fel de fericiti despartiti. nu inteleg de ce nu si-au continuat viata dupa ce s-au reintalnit...
asa, ca sa intru eu in depresie. sad

| ThePlayer explică (pentru LotteCharlotte):

Lotte deja era maritata cu Cuviosul Gigi, deci nu mai avea cum sa fie cu Grig, decat daca divorta. Si ai citit si tu, ei nu mai pot sa fie impreuna, ar strica dragostea pe care au avut-o atunci cu 15 ani in urma.

| LotteCharlotte a răspuns (pentru ThePlayer):

Pai si ce-o impiedica sa divorteze si sa-si ia copii, odata ce-l iubea inca pe Dima?! Iar dragostea de-acum 15 ani n-o stricau, ba mai bine, o continuau, erau inca tineri si aveau o viata inainte. de ce sa regrete ca s-au despartit si ca au ratat sansa de a retrai totul?!
nu inteleg. oh go on

| Lavylavi a răspuns:

E frumoasa interesanta, si amuzanta