| GeorgyPingu12 a întrebat:

Ce credeti despre harry potter? care volum e preferatul vostru? care e personajul vostru preferat?

4 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

E super super.Si cartile si filmele.Preferatii mei sunt Hermione, Dumbledore, Lockhart si bineinteles Harry.
Am copilarit cu Harry Potter.

| Optimus7 a răspuns:

Imi place Harry Potter. Mi-e mi-a placut 4. Normal ca personajul preferat al meu e Harry. imi mai placea de cei 2 frati gemeni : Fred si George.

| dianainsta01 a răspuns:

Imi place foarte mult! Cele mai bune carti scrise vreodata in istorie... happy Preferata mea este valumul 4: Harry Potter si Pocalul de foc si printre personajele mele preferate se numara Hermione, Ginny si Dambledore! *p.s." nu stiu daca am scis corect Dambledore laughing

| alwaysapotterhead a răspuns:

Oh doamne harry potter e viata mea! volume preferate: pocalul de foc si talismanele mortii(e cam greu de ales imi plac toate laughing ) personaje preferate desigur Harry, Ron si Hermione,Fred si George,Sirius,Lupin,Dumbledore, Dobby, Hagrid, Hedwig, Lily si James.(sunt cam multe dar merge laughing )