| angelofyou a întrebat:

Ce credeti despre scoala de vara?
este in regula?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este foarte buna pentru cei care doresc sa-si largeasca orizontul intelectual si sa-si faca noi prieteni dintre cei cu preocupari asemanatoare, totul intr-un mod placut.
Vacanta placuta!

4 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Mi se pare interesant programul de la facultate când timp de două săptămâni 200 elevi de la liceu vor fi studenţi.Asta mi'ar placea să fac, dar şcoală chiar toată vacanţa în niciun caz

| Live.Laugh.Love a răspuns:

Eu nu cred happy adica, nu inveti bine, treaba ta, dar de ce sa-ti ia vara? straight face eu nu cred ca este in reugula, EU. parintii hotarasc ce este fft. bine pentru copiii lor

| Fvn a răspuns:

Mereu mi-am dorit sa merg in una, dar mama nu m-a lasat ca a zis ca nu se prea gasesc unele curate, etc chatterbox

| lacra_6297 a răspuns:

Hello pentru corijare sau pentru predare esti tocilar?