| florina200 a întrebat:

Ce credeti in cat timp as putea termina de citit si de povesti colt alb care are 200 si ceva de pag

Răspuns Câştigător
| redtulip a răspuns:

Depinde cat de repede citesti. Tin minte cand eram asa copila ca si tine pur si simplu devoram cartile fiindca imi placeau (ca si acum) foarte mult. Iar o carte ca si colt alb de exemplu am citit-o intr-o zi...Totul e sa deschizi cartea si sigurat nu ai sa o lasi din mana fiindca e foarte interesanta.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am stat mai toata vara asta pe cartea aia deoarece e cam plictisitoare pana la mijloc straight face.