| Andersonn a întrebat:

Ce culoare pentru o camasa s-ar potrivi cu papion rosu?! Dau funda happy

7 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna, eu las asorta cu o camasuta alba, galbena sau neagra.
Sper ca te-am ajutat.

| Dariusuu a răspuns:

Albastra? Cred ca ar merge perfect

| คlєxヅ a răspuns:

Alb Negru laughing

| Adelina004 a răspuns:

Poate merge orice culoare vrei tu.Dar de preferat sa fie una deschisa la culoare, si mai depinde si de culoarea tenului. Sper ca te-am ajutat big grin

| andreyutzha a răspuns:

In locul tau as alege o camasa alba, crem sau neagra.alba ar merge cel mai fain parerea mea.este o culoare deschisa si placuta dar acum fiecare cu gusturile lui. sper ca te-am ajutat happy

| fjhrwHD a răspuns:

Crem.

| SoweloQuadua a răspuns:

Verde!