| s0os0o a întrebat:

Ce descrieri sa-mi pun pe hi5 ...adica niste versuri din melodii ( nu manele) tongue

3 răspunsuri:
| L ι ѕѕ є η α ☮ a răspuns:

Sunt tot ce vrei Si nu mai poti avea Tot ce`ai avut Si n`ai putut pastra.

Acum ar trebui sa stii mai clar ce vrei. El are de pierdut, tu esti OK!

Poate ca ai vrea sa mai fii langa mine cum erai candva dar fierbe tot sangele in tine cand stii ca acum e altcineva in viata` mea

Suficient de matura ca sa stiu ce vrei, si suficient de copila ca sa ma prefac ca nu`mi dau seama

Nu mai sunt ca la-nceput si asta te doare cel mai mult.

Te poti simti singur, trist, dar niciodata invins. Poti pierde, poti gresi, poti suferi, dar nu te gandi sa abandonezi.

Înfrîngerea este numai acelora care o accepta

Se vede clar pe fata ta ca ma placi si ca mai vrea!

Nu ma compromit! Nu ma am numai pe mine! : x

Am invatat ca sunt oameni care te iubesc, dar nu stiu s-o arate.

Nimeni si N I M I C nu ma va O P R I sa te I U B E S C

Zambetul este drumul cel mai scurt intre 2 inimi.

Nimic nu se câstiga, nimic nu se pierde, totul se transforma

Niciun fulg de zapada nu cade vreodata într-un loc gresit.

Inima mea e legata strans de'a ta.

Întotdeauna fetele au gândit cu inima

Ai invins? C0ntinua! Ai pierdut? C0ntinua!

Fie ca`am plans sau am zambit, mereuu` am fost d nedespartsit!

Cand iti intorci privirea spre el, te luminezi de bucurie!

Poate n.am aratat ce simt, imi pare rau.Nu mai conteaza, oricum in ultima vreme toate visele se fac scrum, a fost un episod frumos, asa. i zis si tu, insa prezentu. i cam dureros, nu poti spune NU.

Da asta este viata mea, este si buna si rea, dar e mai buna fara tine în ea!

Si cad pe nisip. Timpul nu înseamna nimic. Am toataa vara sa ma ridic!:-x

Inainte sa plec, am suflat aburi peste imaginea ta si am scris cu degetu pe oglinda: DISPARI!

Candva am tipat si am sarit in sus de fericire!

Acum esoul spune asa:"Chiar daca ai puterea sa ascunzi" ti`e dor de EA.

Spuneai ca totu. i trecator si a doua zi vezi Doamne, va. ntâlneati întâmplator

Se grabeste s-ajunga dincolo de ploi, dar pâna atunci mai înfrunta furtuni si noroi

Si adu`ti aminte de mine ca am fost cândva lânga tine.

| ExTaZy_7517 a răspuns:

Sa fi ce vrei tu sa fi nu ce vor alti
Sa faci ce vrei tu sa faci nu ce fac alti
sa gandesti cum gandesti tu nu cum o fac alti
Nu o sa ma vezi sa uit cine sunt dar o sa ii vezi pe alti

ce mai tare din melodia "Vescan - Alb Negru"

| ExTaZy_7517 a răspuns:

Sa fi ce vrei tu sa fi nu ce vor alti
Sa faci ce vrei tu sa faci nu ce fac alti
sa gandesti cum gandesti tu nu cum o fac alti
Nu o sa ma vezi sa uit cine sunt dar o sa ii vezi pe alti

ce mai tare din melodia "Vescan - Alb Negru"