| ionutzking a întrebat:

Ce efecte apar daca ma apuc de sala (am 16 ani). La cat timp se vor cunoaste diferentele.Imi poate afecta si sanatatea? Astept raspunsuri...Care ma ajuta cel mai mult are funditawinking

2 răspunsuri:
| dragosh a răspuns:

Diferente in ce sens?raised eyebrows
Poate cresteri ale masei musculare... daca te tii in cateva saptamani or sa se vada primele rezultate.
Sanatatea nu are cum sa ti'o afecteze.Ma iau exemplu pe mine:fac sala de mult timp si observ ca am o imunitate foarte ridicata in fata bolilor specifice de iarna(raceala, gripa.etc)
Saptamana trecuta am tras o baicica in mare si nu am avut nimic, acum vreo 2 saptamani cand era "cancer" afara eu umblam in tricou si tot nu am avut nimic!

| Tn a răspuns:

Pai nu e niciun efect, diferentele se vad dupa vreo 3 4 saptamani bafta