| lavi54 a întrebat:

Ce face un dependent de seriale cand ramane fara seriale? Au pus sechestru pe fiecare site de vizionat filme si seriale online si sunt sigura ca o sa se lege si de alte metode ilegale de vizionat filme in curand.Deci voi ce faceti in timpul liber in afara de citit, scris sau jucat pe calculator si ascultat muzica?

5 răspunsuri:
| lavi54 explică:

Am citit toate cartile mentionate de tine si cateva alte sute pe langa...inca mai citesc cel putin una sau doua pe saptamana. Locuiesc intr-un oras prea mic pentru asemenea sporturi, voluntariat nu am unde sa fac si ies cu prietenele cand au si ele timp. Dar tot ramane mult prea mult timp in care nu am ce face laughing

| lavi54 explică:

Vorbesc engleza la nivel b2, dar foarte rar gasesti site-uri care sa functioneze in Romania...

| justanotheruser99 a răspuns:

Simplu: te pui si citești cărțile după care s-au făcut seriale: ex: Game of Thrones, The 100, The vampire diaries, etc sau îți găsești alt hobby daca nu îți place sa citești, dar daca te gândești mai bine e tot una daca citești cartea sau subtitrarile laughing
In timpul liber, înafară de cele menționate de tine fac tennis, volley si voluntariat sau ies cu prietenii in oraș. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Înveți engleza și te uiți pe site-urile internaționale.

| Chasles a răspuns:

Se lasa de seriale mai, ce sa faca altceva...