| BUBULINA a întrebat:

Ce faceti cand sunteti suparati, tristi?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Indur tristetea si stau pe calculator ori bag o partida de call of duty la ps3.

| cryssu2008 a răspuns:

Cand sunt suparat trist, incerc sa imi aduc aminte cel mai frumos lucru si sa il retraiesc cateva momente. Sau ma face altcineva sa fiu happy, ma trag de maneca si imi spun ca eu care sunt mereu ca zambetul pe buze acum sunt trist? Si mai ascult si melodia : am sa trec si peste asta, de la voltajwinking

| francesca89 a răspuns:

Imi pun castile fumez un pachet de tigari si eventual beau un ceai de tei sau de musetel

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

"When I'm sad, I stop being sad and be awesome instead"

| Lummy a răspuns:

Ascult muzica tare sau stau lungita in pat...ma relaxeaza multlove struck

| BoboMC a răspuns:

Ascult muzica sau dorm... incerc sa ma deconectez de la realitate si sa intru in lumea mea perfecta din vis.winking

| kicsihari23 a răspuns:

Ascult muzica(de obicei bon jovi) si nu imi mai pasa de nimic pana a doua zi sau pana imi trece supararea, dar tu?

| M0nique a răspuns:

Plang. Nu de alta da n'as putea sa rad cand sunt trista sau suparata.happy

| ktrinel a răspuns:

Ascult musica sau mai uit la un film de COMEDIE

| fantastica a răspuns:

Cind sunt suparata ma ascund de toti, deoarece din intimplare pot sa spun niste lucruri pe care nu as fi vrut sa le spun niciodata. Incerc sa uit de tristetea mea, ascult muzica mea preferata si incerc sa privesc lumea cu alti ochi. Dar daca nu ma linistesc, de obicei sparg sau lovesc ceva, de exemplu : sparg o sticla de un copac sau iau niste pietre si arunc cu ele in pamint...