| lily_2111 a întrebat:

Ce faceti cand va plictisiti?

Răspuns Câştigător
| Brotacelu a răspuns:

Ma dezbrac si imi pazesc hainele laughing

15 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Ascult muzica, citesc o carte, scriu o poezie, ies cu prietenii, ies la o plimbare singur sa imi pun ordine in ganduri, etc.

Abh
| Abh a răspuns:

Eu nu ma plictisesc niciodata.

| BUBULINA a răspuns:

Citesc:X

| LoveMusic a răspuns:

Cand ma plictisesc, ma plictisesc. laughing

| Ionutzsa a răspuns:

Iau mp3, bag castile`n urechi si dau playbatting eyelashes
si de obicei in momentele alea ascult balade rockbatting eyelashes muzica mai energica ramane pentru clipele cand sunt mai "plina de viata " laughing

| Zâmbărici a răspuns:

Mananc castraveti muratilaughinglaughinglaughing
Glumeam.
Pai ce sa fac ies cu prietenii pana seara. Trece repede timpul in compania prietenilor.

Bye!

| louis3 a răspuns:

Desenezbig grin

| Zodiac a răspuns:

Daca nu ma plictisesc se pune.:dlaughing

Peace

| emoboy a răspuns:

M-as juca pe calculator; as vorbi cu fetele dupa mess; as manca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma plictisesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum m-am plictisittongue... sunt in atelier si pictezwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand ma plictisesc ies de pe TPU. acum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma gandesc, meditez asupra vietii in general...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum stau cu Alexutu meu cel mic in brate si rasp la intrebarile voastrewinkingSi sunt tare ganditoare la ora asta...hee heeDe cate ori Alexutu vede poza celuilalt Alex reactioneaza imediat...Il cunoaste probabil mai bine decat minehee hee

| costelodonat a răspuns:

Ma pun si dorm ...sau visez cu ochi deschisi!