| Smarandica a întrebat:

Ce faceti de Pasti, unde mergeti?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O să stau acasă să mă odihnesc și am să merg la mama mea la mormânt cu flori și lumânări.
Pa, pa.

8 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Imi petrec sarbatorile pascale acasa, cu familia, servind o felie de cozonac si niste oua rosii, delectandu-ma cu muzica relaxanta dar ascultand si cateva melodii specifice, religioase.

| Malvina24 a răspuns:

Eu o sa merg la biserica cu familia apoi daca e vremea frumoasa o sa ne distram! anul trecut ne-am adunta toate neamurile si am jucat volei, am macat am baut si am mai vb ca nu ne mai vazuseram de mult!

| cornculapte a răspuns:

In Grecia. Relaxare. happy

| evoke a răspuns:

Eu merg al bunici de Inviere; x
Si ma intorc martzi sau miercuribatting eyelashes

| stefan31 a răspuns:

In bulgaria la nisipurile de aur.Plec de astazi.

| mirelgmm a răspuns:

Chem prietenii (adevarati) la mine facem un gratar.winking sper sa iasa bine :X.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma duc in excursie... 7 zile la durau

| nyko4ever a răspuns:

Fdgd