| Elena1234456 a întrebat:

Ce faceti de Sf.Andrei? Stiati ca este ziua Galatiului si toata lumea iese la concerte, e plin orasul. Utilizatori TPU din Galati, facem o plimbare?hee hee

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună. Îmi pare rău că nu sunt din Galaţi, aş accepta cu mare plăcere invitaţia. În orice caz, distracţie plăcută şi La mulţi ani celor care au acest nume.

pa, pa.

3 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Eu sunt din Galati, si as veni cu placere, dar...am organizat deja o iesire cu cei din familie, si cum obisnuim sa facem asa anual...nu vreau sa-i las balta. sad

Oricum iti urez distractie placuta tie si celor ce vor veni!
O seara frumoasa! :*

| Kiko a răspuns:

Eu o sa ma gandesc la iubitul meu love struck andrei:X

| costel28rapid a răspuns:

Abia astept!:p. LMA! celor care isi serbeaza ziua de nume astazi. dar apropo.cine va concerta!?thinking sunt din braila.si inca nu stiu cine va 'canta'...