| Laurik800 a întrebat:

Ce faceti in timpul vostru liber ?

Răspuns Câştigător
| Zuzy244 a răspuns:

Eu am o activitate extrascolara karatele imi place la nebunie si joia viitoare o sa dau examen sunt cam ingrijorata ca este primul meu examen dar nu am ce sa fac happy
Eu ti-as sugeria si tie sa iti gasesti o activitate extrascolara iti mai umpli si tu timpul cu ceva sa nu stai toata ziua la calculatorwinkingMai faci miscare sau poti sa iesi afara cu prietenii daca nu vrei sa ai o activitate extrascolara de exemplu:sa iesiti la un picnic la padure faceti si intrecerihappy
Apropo:Tu ce faci in timpul liber? Cu ce iti umpli tu timpul? Citesti?

14 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

Raspundem la intrebari pe site...winking

| PetreConstanta a răspuns:

Ies din casa oriunde ar fi

| niNNu a răspuns:

Citit,desenat,sport,jocuri cu priteni(cruce,table,poker etc.),pc, filme, plimbari.

| Sonnayasashikushinaide a răspuns:

Multe si diverse

| LenaleMinato a răspuns:

Citesc o carte, scriu povesti ma joc cu prietenii sau stau la calculator

| NOname_4985 a răspuns:

Eu merg la mare u?

| Annd a răspuns:

Plantez sau dau defuze la bombe, pe servere de CS laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma joc la pc, ies afara cu prietenii, joc fotbal, tenis. etc happy!

| Anonymous1247 a răspuns:

Merg la gara la filmat trenuri :X

| gabi1994 a răspuns:

Stau u?

| aryana_4212 a răspuns:

Ma distrez si imi ocup tot timpu cu fmilia mea eu fata mea si sotu meu

| aryana_4212 a răspuns:

In timpul liber stau cu familea mea Fata me sotul meu dar ne distram de minune iesim peste tot in lume tu ce faci?

| alexandru_6274 a răspuns:

Ma gandesc la fosta mea prietena!

| CRISTINICA00 a răspuns:

Eu am o activitate extraculiculara. ea este chitara
si tocmai vineria asta am examen
si am niste emotiii.
de nu mai pot
uraimi mult succces!love struck