| anonim_4396 a întrebat:

Ce faceti in timpul vostru liber? :-)

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ma joc la PS3, vad un film sau calc haine ori ma ocup de masina de spalat sa o programez.

| Stefanu a răspuns:

Ma plimb cu bita...
Stima!

| computerizatul a răspuns:

Mai joc la PC, stau pe FaceBook SI Twitter, acult muzica, ies pe afara, citesc, merg la tara, ies in oras, ma joc cu pisicile mele, ma cert cu tata, intru pe TPU, mananc, ma uita la TV, merg pe la vreun castel/muzeu...

| frikk a răspuns:

Depinde de bugetul romanului de exemplu eu ma joc jocuri online stau de vorba... incerc sa-mi omor plictiseala.

| dianaaaaax a răspuns:

Ies afară cu prietenii, facem poze, ne plimbăm cu rolele, stau pe TPU şi pe messenger, dezleg rebusuri, citesc cărţi.

| maruntzika a răspuns:

Stau in casa pe internet privesc filme vorbesc pe skype
big grin
nu am ce face altceva dar sunt saturata!