| Glumetz a întrebat:

Ce faceti in timpul vostru liber?

7 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

De regulă în timpul meu liber fac ceea ce îmi place. Îmi petrec ore în șir făcând ceea ce îmi produce plăcere.
Mai mult depinde de vreme, depinde de cum mă simt și de ce anume vreau.
Mai mult mă uit la filme, desenez, merg cu bicicleta, mă plimb, citesc.

| neutrino a răspuns:

Daca programezi sa faci ceva in timpul liber, atunci inseamna ca acesta nu exista.

| RobertMoon a răspuns:

In timpul meu liber nu fac nimic, stau ca o leguma sau ma gandesc la ce voi face maine si cum.

| Duucu a răspuns:

Sa spunem ca nu merg la scoala, deci e vacanta. Ma trezesc pe la 11 si ceva, stau la PC, mananc, cant la chitara, citesc ceva, iar apoi ori ies in oras daca ma cheama cineva, ori ma reintorc la calculator.

| Aberdeen a răspuns:

Desenez oricand, ma inspir din animeuri si carti...Cant prin casa, compun ceva...Si cu cat este mai frumos afara cu atat raman sa contempl peisajele.Ador sa fac asta.

| Anonimus1110 a răspuns:

Laba

| Vandamenul a răspuns:

Poti sa te joci pe calculator sa iesi pe afara cu prieteni sa te duci in excursi etc.