| lili24 a întrebat:

Ce faceti in weekend?

Răspuns Câştigător
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

De obicei sambata avem program administrativ, curatenie (fiecare din membrii familiei are sectorul sau ), spalat rufe, mancare, calcat.In jurul orei 14, 00 servim masa si apoi liber, fiecare isi face programul cum crede de cuviinta. Duminica de regula plecam cu masina fara un plan anume, luam gratarul si cele necesare pentru folosirea lui, corturile si oprim unde avem chef urmand sa ne intoarcem acasa seara.

18 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu dorm mai mult, gatesc, fac curatenie prin casa, le calc sotului si cumnatului meu pantaloni si camasi pentru toata saptamana si stau pe net in timpul liber.

| AvalohAlyn a răspuns:

Relaxare...relaxare...plimbare....ascult muzica...

| Bishop a răspuns:

Ies in oras, stau mult la pc, la tv...

bishopwinking

| Gabystelistu95 a răspuns:

Ma joc.

| ViVi a răspuns:

Eu pe TPU citesc bancuri ma uit la tv evit temele...stau pe mess. stau pe acest site mai aflu mondenitati www.bravonet.ro sau aflu ceva interesant aici www.descopera.ro ...sau sa aflu stiri din toata tara intru si pe www.protv.ro

cam asta leneveala in general;)) :))

| xibalba a răspuns:

Invat in mare parte si daca dorm mai mult ca in restul saptamanii. Stau pe net, vorbesc pe mess pana ma dor degetele si daca am timp imi iau picioarele la spinare si merg la plimbare. Insa weekend`ul asta sunt ocupata: tratez raceala...

| monyk a răspuns:

Buna. ooooooo pai am destule de facut, cum ar fi:stau si dorm pana tarziuhee hee, ma uit la tv, stau pe mess, ies la plimbare cu prietenele, fac shoping, petrec din timp cu familia mea, asc muzica, citesc o carte sau o revista, imi fac (uneori)temele, merg in vizita la neamuri sau prieteni, etc...

| Gabry a răspuns:

Azi am stat pe net, am facut toate temele si am ascultat muzica.
Pe maine am planuri: chem vreo 3 prietene la mine si ne facem de cap devil

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Pey pe'acasa ma relaxez dupa o saptamana grea...
ies afara...
stau la calculator...pe mess, pe TPU si pe hi5
dorm pana mai tarziu
si cam atat...big grin

tu ce faci?

Răspuns utilizator avertizat
| lololololol a răspuns:

Stau pe net, invat, ies prin parc si fac sport, desenez.
Tu?

| cris4ever a răspuns:

Mooooooolte
care ar fi:
1)Scap de scoala
2)uneori ma distrez alteori am plictisesc
3)ies cu prieteni mei
si alte activitatzi...etc
tu?

| Ruxy a răspuns:

Off... m-am trezit de la 6 sa ajung la 8 fara un sfert la camin...sa imi ocup locul. Si la camin peste ce dau? O coada imensa...si stau...si stau...si tipa Tanti Lenuta (admin noastra mult iubita big grin )...si astept...si in final ajung in camera...
Acum mai stau putin pe TPU, iar maine, o sa dorm pana nu mai pot, sa recuperez ce am pierdut in dimineata astawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Copilăresc pe net printre toate cele!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gatescbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am dormit aproape toata ziua, cred ca m-a piscat musca tzetzebatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima zi s-a dus deja sad azi n-am facut nimic, am baut, am mancat si am lenevit laughing

maine vreau sa ies prin parcbatting eyelashes

| berenice a răspuns:

Nimic!