| funditze a întrebat:

Ce faceti sa nu va plictisiti? Sau ce faceti in timpul liber?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ma uit in youtube la trenurile din Romania sau ma joc la ps3

| cornculapte a răspuns:

Citesc, ma uit la un film, ies la plimbare... Asta faceam in vremea in care aveam timp liber. Acum as mai citi o carte, dar n-am cand, m-as mai uita la un film, dar n-am timp, as iesi la o plimbare, dar trebuie sa invat...

| ALice_4674 a răspuns:

Ies cu prietenii la film /pizza
citesc o carte interesanta
ascult muzica
stau la pc(TPU)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ascult o melodie care sa ma inveseleasca asa de tare incat sa dansez pe ea pana nu mai pot.
Glumeamtongue.
Pai citesc o carte interesanta[De exemplu Cazul Magheru de Mihail Drumes]. Ma uit la un film[De preferat comedie ca sa pot rade].
De obicei ca sa nu ma plictisesc ies cu fetele in strada si radem, povestim, jucam vreun joc, facem prostii[Dam toata strada peste cap, ne lovim intre noi etc.].
E imposibil sa te plictisesti daca ai prieteni ca ai mei.Iti recomand sa gasesti pe cineva care sa vina la tine oricand daca te nu ai ce face.
Parerea mea.

| Mela1000 a răspuns:

Citesc.