| TheBoyTheCool24 a întrebat:

Ce faceti voi in timpul liber cand va plictisiti?

21 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Intru pe TPU si ma sperii big grin, pun o intrebare la categoria Religie, ii las pe aia sa se certe bine apoi sterg intrebarea laughing, ies cu bicicleta cand nu ploua si nu e frig si mai repar si franele... sper, pe la vara laughing. In rest, daca fac altceva, nu ma plictisesc, e clar!

| Lynna a răspuns:

Citesc
ascult muzica
stau pe TPU
stau pe mess
ma uit la un film

| DiannaDia a răspuns:

Imi caut ocupatie. Mai citesc. Mai ies cu skte-ul, bicicleta, rolele. Mai joc un volei...

| davidtm a răspuns:

Beau un jinars` da` pruna.

| zurick a răspuns:

Ies cu prietenii, citesc, ascult muzica, stau pe net

| єχcєєℓ a răspuns:

Citesc o carte.
Mă uit la un film.
Mă joc pe pc/laptop.
Facebook.
Messenger
etc.Ai ce alege!

| Dariusuu a răspuns:

Fac sport și ies cu prietenii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ascult muzica
citesc
ma uit la un film

| fadnox a răspuns:

Am timp liber, dar nu ma plictisesc niciodata

| Euletitia a răspuns:

Buna! Nu am timp sa ma plictisesc, am multe activitati de timp liber:
-citesc (lectura e principalul meu hobby)
-vizionez filme/seriale
-ascult muzica
-intru pe TPU si raspund la intrebari(cu precadere la cele din categoria Literatura, pentru ac acolo ma pricep cel mai bine)
-vb cu colegii/cunostintele pe mess/facebook/netlog/prin sms-uri
-fac shopping online
-vizitez diferite siteuri cu articole interesnate
-ies in oras...la mall sau in alte centre comerciale pentru shopping(haine, pantofi, posete, parfum, cosmetice, bijuterii etc) la o pizza/prajitura/suc, la o plimbare in parc sau in Gradina Botanica, la un film la CInemaCity in mall etc
-imi scot catelusa la o plimbare in jurul blocului au intr-un parc etc
Sper ca te inspira activitatile mele si incerci si tu cateva dintre ele ca sa nu te mai plictisesti. Recomand detasat lectura(e si utila, si relaxabnta si inepuizabila...cu cat citesti mai mult, cu atat iti place mai mult si ajungi sa regreti ca nu ai mai mult timp liber ca sa citesti toate cartile bune si interesnate care exista pe fata Pamantului). O dupa-amiaza placuta si numai bine!

| sebyse a răspuns:

Asta ma intreb si eu acum moooooor de plictiseala
asta e cel mai bun lucru care mi s-a intamplat astazi

http://www.youtube.com/watch?v=Mbynu67Es7A

| Andrei4Lol a răspuns:

Ma joc cu prietenii jocuri online, ies afara, merg la fotbal, mergem la cineva sau vin niste prieteni la mine ne jucam pe playstation PEShappy

| IBeliveICanFly3 a răspuns:

Nu stiu. Stau si imi trece laughing

| tofanlucian12 a răspuns:

Muzica footbal biliard o bauta cu baieti tenis de masa etc

| REDNEK a răspuns:

Dormhappy.

| Pogonici a răspuns:

Desenez si ascult muzica sau ma joc pe tableta

| TheWhiteTiger a răspuns:

Iti raspund tie la intrebare!
CU PLACERE

| MariaMaryy a răspuns:

Conteaza ce-ti place! Eu de exemplu ma uit la filme cu Johnny Depp si Helena Bonham Carter (da, putin obsedata) laughing
Poti incerca sa asculti muzica, sa cauti melodii, trupe, cantareti noi care sa-ti placa.
Sau poti iesi afara cu prietenii, la o plimbare in parc (daca tot a venit primavara si e cald)

| Frank234 a răspuns:

1.Stau pe facebook mai uit photo
2.Privesc vreun film haios care l-am mai vizionat.
3.Conversez cu prieteni pe vreun chat.
4.Vb cu prietena.
5.Ies in oras sama distrez cineva(prieteni.prietena)
6.Ma duc sa fac sport
7.Ma joc la calculator
8.Dorm
big grinbig grin

| OMGIdontcare a răspuns:

Stau pe calc, fac desene, planuiesc planuiesc iesirile cu prieteni la un burn sau ceva, stau, ma plictisesc, plans, mor
adica te-ai prins tu
da sa nu faci never ca mine, sper sa ai o viata mai buna ca a mea

| stefytzasmekerytza a răspuns:

Ies in parca cu prietenii.