| loveromance46 a întrebat:

Ce faceti voi in timpul vostru liber? Sau ce faceti cand va plictisiti?

Răspuns Câştigător
| DrDeath a răspuns:

Ascult muzica, ma joc Cabal online si cand am bani merg la New Yorker sa imi reinnoiesc garderoba.
Pai si ce mai fac? Merg cu prietenii vara sa facem parkour si cam atat.

2 răspunsuri:
| xlmpq a răspuns:

Asc muzica, ma joc, vb pe mess, skype etc ma uit la un film, dorm, ma uit la tv, ies afar

| cretuvasile a răspuns:

Eu nu ma plictisesc nikiodata...pentru ca gasesc ceva de fact.ma joc pe pc, ma uit la tv. vb ca cineva pe mess,,, umblu pe net, pe tpu.joc conquiztador