| lor3nutza a întrebat:

Ce faci? Funda pentru cel imi amuzant raspuns

18 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Bună seara.
Păi eu tocmai am dezmembrat o maimuţă, i-am tăiat organele reproducătoare, le-am pus în blender, am făcut o cremă, i-am dat-o unei pisici, care a leşinat şi acum mă pregăteam s-o duc la doctor

Cât este adevărat? 0, 00000000000000 %

Noapte bună, babelor şi moşilor!
Pardon*cough*
Bebeluşi şi bebeluşe
Pardon*cough*
La revedere tuturor!
*moare pisica*
Nu!
Oficial sunt cel mai rău copil pentru. că am ucis o maimuţă şi o pisică

*pauză lungă şi ciudată*

Da, bine, mă termin, că am rămas fărăr idei

Ia zi, te-ai amuzat?

| Rush a răspuns:

Fac lista cu invitati pentru nunta mea care va fi peste 2 ani laughing

| KidDuletzu a răspuns:

Ce sa fac? Dau fan la... vaci!hee hee *trollface*

| NyanCat a răspuns:

Am omorat-o pe Pisi (pisica) saptamana trecuta.
2) mi-am luat alta pisica,
3) Am omorat-o pe Nodame
4) Am facut-o papusa de ventriloc pe Pisi
5) Nodame va fi casatorita cu grivei

| BoboKitty a răspuns:

Mananc spaghete cu catelul meu.asa ca aia sti tu.ma joc baschet cu pisica.fotbal.cu alt catel.manac cerealele la pranz adica niste boabe de catel.catelu sa balit pe ele.ca prost si in post lo facut masa.si acum.se caca cainele pe mancarea pisici. pisica mananca in contiunuare.si a murit.saraca.am ce sa ii dau la caine sa manance.al dracu flamand cu masa de flamnd care e cu masa deci e el cun al dracu ce masa e un masa dracu cu dracu ca\lu masa isi pagaP**a in soacrasa lu pisicca adica in masa la cainelaughing

| Andrada003 a răspuns:

Beau din laptele cainelui!

| Andrada003 a răspuns:

Beau lapte din castronul cainelui!

Răspuns utilizator avertizat
| kingRing a răspuns:

Imi spal ciinele si cind vede apa fuge de se suie pe pareti (e de rasa mare "pitbull", funda?

| améliee a răspuns:

Mi-am cumparat un pistol de facut baloane, deci fac baloane si imi inchipui ca in fiecare balonas e un univers si, de fiecare data cand se sparge, ma gandesc 'inca o apocalipsa'.

| 0vidius a răspuns:

Ham... care mi-a furat laptele?

| αηdяεy a răspuns:

Desenez chibi; D

| tod a răspuns:

Respir straight face

| shadowgirl1 a răspuns:

Ma masturbez intelectuallaughing)

| gossipgirl_1807 a răspuns:

Matreatatongue

| exmanu a răspuns:

Eu ma gadil ca sa rad de voi!

| exmanu a răspuns:

Rad de raspunsurile voastre (ma gadil)!