| biencutza96 a întrebat:

Ce faci in timpul liber ca sa nu te plictisesti?

Răspuns Câştigător
| L a răspuns:

Te uiti la tv, mai stai pe net, iesi afara cu prietenii, cu rolele, cu bicicleta, asculti muzica, citesti o revista, dansezi, canti, iesi la alergat happy.

7 răspunsuri:
| Aleeeeeeee a răspuns:

Ma plimb cu rolele sau pe jos cu prietenele
Citesc
Stau la calculator
Vorbesc pe mess cu prieteni
Ascult muzica
Ma gandeschee hee
Ma uit la un film pe calculator sau stau la TV
Ma joc ladypopular
Descarc poze

| Oanny a răspuns:

Eu de exemplu, ori mai ies cu cainele meu afara, ori ma uit la un film...Cateodata la desene, ori o ajut pe mama la gatit sau curatenie.Sau stau pe skipe si vorbesc la microfon cu niste prieteni, sau ma mai informez de pe net cu ce mi se pare mai interesant sau ce fac eu de cele mai multe ori stau pe TPU in timp ce ascult muzica la maxim.

| Kitty a răspuns:

Stau pe mess, TPU, hi5, asc muzica, ies in oras, vb. la tel, citesc, admir, mananc.

Răspuns utilizator avertizat
| MelissaGreenEyes a răspuns:

Citesc o carte care imi placelove struck

da-mi aia inapoi! e cartea mea de omorat timpul:p

| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Vorbesc pe mess cu prieteni
Ascult muzica

| Bogdan_3559 a răspuns:

Iesi afara vorbesti cu fetele si vorbesti chesti